Link :: 01.03.2005 :: 18:15
Sprytny kotek
Nie uwierzycie! Szłam sobie do szkoły i patrzę tam taki słodki kotek! Chciałam go przygarnąć, ale do szkoły nie mogłam go zabrać więc co miałam zrobić?? Nie miałam żadnego zwierzaka w domu i zawsze jest mi samotnie! Wziełam kotka do tornistra i poszłam do szkoły !

Na drugiej lekcji - Przyrodzie, kotek wylazł z torby i zaczoł biegać po klasie! Ja zaczełam go gonić, a klasa miała straszny ubaw! Aż w końcu musiałam iść do dyrektora Dyrektor tak zaczoł krzyczeć, że kot całkiem się przestraszył i skoczył na niego z pazurami! I co?? Dyrektor mnie wyrzucił ze szkoły! Ciekawe jaka będzie opinia mamy!

Mama wręcz krzykneła i zostałam w pokoju zamknięta na klucz! Gdy nagle patrzę... mój kociaczek do mnie przyszedł ze szkoły! Przynajmniej będę miała kogos do towarzystwa !

Komentuj(0)


Link :: 02.03.2005 :: 09:19
Już po kotku
Oglądałam taki super horror! Był taki straszny! Bł to ,,Statek Widmo" oglądałam go na dvd u Moniki ! Ale był wirus w komputerze prawie cały film nie odbierał komputer! I nagle zaczeło padać i pełno piorunów trzaskało! Ojej jakie to było straszne! I jeszcze na dodatek wysiadły korki każdy sie bał pójść włączyć prąd, nawet dorośli!! Później jeszcze właczył sie antywirus który oddawał okropne odgłosy!! Wszystko było takie straszne! Oczywiście miałam swojego kotka, który jeszcze nie miał imienia... może mi podsuniecie pomysł?? Proszę! Więc mój kociaczek ( nawet nie wiem jaką ma płeć) wdrapał się na dach i zaczoł atakować antenę do telewizora! Niewiedziałam co zrobić, bo bałam sie, że kotek się połamie! Ale niestety się poślizgnoł i spałdł z dachu! Szybko pobiegłam i szukałam go, kotek był malutki i słaby więc napewno już zginoł! Miałam łezke w oku
cały czas tylko o nim myślałam! Był taki bialutki, miał czarną łatkę na oku i... i... miałam go tylko jeden dzień!
Już się rozpłakałam! Tak jak nie wiem co...

Spałam sobie po horroże, ale nie tego z komputera tylko po tym z moim kociaczkiem ! Narawdę jest mi przykro!

He he ! Ale to nie wszystko własnie przedchwilom się obudziłam! I zgadnijcie...
Kotek spał na moim brzuszku, ale co się stało, że nie zginoł kiedy spadł z dachu?? Później poszłam po Monikę i Danutę! Później okazało się, że Monika znalazła go na stosie siana! I sam wrucił do mnie, ale wcześniej nie mógł, bo zaplątał się w siano ! Jak super co nie?? Koniecznie wymyślajcie dla niego imiona oki??

Dania


Komentuj(4)


Link :: 03.03.2005 :: 09:06
Nowa szkoła
Hurra! Mama znalazła mi nową szkołę! To szkoła z internatem do, której będą chodzić Monika i Danuta! Ale to dopiero za 2 alo 5 dni! Jestem tak uradowana, ze skakałam po całym domu! Wreszcie wolność od dorosłych! Prawie! Słyszałam, że w szkole nie panuje za zbyt durza dyscyplina, bo yrektorka jest miła! Tam jest jak w przedszkolu! Tylko, że to szkoła, chyba poprosze dyrektorke o to żebym była w pokoju razem z Moniką i Danutą!

A co do kotka, to dziewczynka! Będzie miała na imie Jessy! Podoba mi sie to imionko! I pozdrawiam basię, która mi je poleciła, jej blog to: www.basia.talk.pl! Naszczęście Jessy nic nie narozrabiała, tylko weszła do lodówki i się przeziebiła! Spytałam się tez mamy czy mozna tam zabierać zwierzątka! Mama powiedziała, że tak i nawet są obowiązkowe! Bo ucza samodzielnośći! Super co nie! Chociarz fajnie by było gdyby za nią brała odpowiedzialność sprzątaczka !

Pa pa muszę kończyć :D!

Komentuj(3)


Link :: 04.03.2005 :: 13:55
Pierwszy dzień w szkole z internatem
Eh! Pierwszy dzień w szkole, okropność! Jednak się myliłam co do szkół z internatem! Mamy o wiele więcej lekcji! 8 godzin dziennie! Ale za to nie mamy zadań domowych! Kazano mi iść spać o godz. 20:00, a wstawać o 7:00! Śniadanie mamy o 8:00 a lekcje o 8:30 do 13:00 ! Akurat teraz jest godzinna przerwa na obiad! Później o 14:00 do 15;00 lekcje i reszta dnia wolna! Naszczęście są tu komputery i internet! Okazało się, ze Monika i Danuta przyjdą jutro i będę mogła znimi mieszkać! Ale narazie mieszkam z okropnymi dziewczynami to znaczy samolubnymi! Już nie mogę się doczekać jutra! A teraz to ja będę miała J.Polski!

Pa pa!

Komentuj(33)


Link :: 05.03.2005 :: 11:16
Mysz
Ach! Sobota...
Nie ma to jak wolne prawda?? Tym bardziej, że godzinkę przed przyjechała Monika, a o 18:00 przyjedzie Danuta!!

Pewnie się dziwiliscie dlaczego było tak śmiesznie?? O tuż moja Jessy (kotka) weszła pod moją korłdrę, później coś mnie gilgotało! Myślałam, ze to mysz i krzyknełam na całąszkołę! Przyszła pani dyrektor i się spytała co się stało?? Powiedziałam, że pod moją kołdrą jest mysz! Gdy nagle Jessy wytkneła główke z pod kołdry! I to wszystko na dziś, bo mam dzisiaj dyżur i muszę pościelić łóżka w naszym pokoju!

Nara!

Komentuj(25)


Link :: 05.03.2005 :: 17:03
Małe zmianki
Zauwarzyliście te zmiany prawda??
Powiedzcie pod notką czy wam się podoba :D!

Komentuj(2)


Link :: 06.03.2005 :: 18:22
Super demolka
Danuta już przyjechała, byłoo super! Zauwarzyliście zmianki! Co?? Poprosiłam taką jedną na gg żeby mi je zrobiła! Poprosiłam także o gry... i skopiowała je z www.blog.talk.pl! Przez to będę miała niezłe kłopoty...
Przepraszam cie okropnie Lauro (właścicielka bloa www.blog.talk.pl)

Ale to nie ważne Co do mojej Jessy nic nie narozrabiała! Tylko zrzuciła kilka książek w bibliotece, które musiałam później zbierać ! Dobra muszę zbierać dalej

Narka

Komentuj(0)


Link :: 09.03.2005 :: 18:27
Głupi żart snopki
Ale dziiaj było okropnie! Mama przyjechała do mojej szkoły! Eh wielka klapa! Wolę wam tego nie mówiźć, ale i tak powiem! Więc tak...
kiedy moja mama przyszła do szkoły dyrektorka próbowała ją jak najlepiej przyjąć! Oczywiście to się skończyło wielką klapom (tak jak juz mówiłam) Gdy miałam lekcje jakaś z tych snopek (co wcześniej z nimi miałam pokój) powiedziała mojej mamie, że ja kiedyś mówiłam, że ona jest głupiom świniom! Czaicie! Jak tak można! Nie dość ,że mam wiele kłopotów na głowie to jeszcze ta niemiła dziewczyna! Wiecie jak musiałam się tłumaczyć...

:cat: Dania :cat:

Komentuj(2)


Link :: 10.03.2005 :: 19:05
Co jest z tą Jessy??
Dziś mieliśmy wolne od szkoły :D! Nieźle co?? A dlatego, bo mieliśmy pożar!! Ale nie taki groźny! By przydało się takich tysiąc pożarów codziennie żeby mieć wolne od szkoły!

Wiecie już, że dawno nie mówiłam o Jessy! Ale tym razem nienarozrabiała! Wreszcie jakis dzień kiedy zrobiła dobry uczynek! Więc... Po całej klasie do biologi biegała biała myszka! I Jessy ją złapała! Taka byłam z niej dumna! A w ogule poszłam do weterynaża żeby mógł określić ile ona ma lat?? I okazało się, że tak według naszego roku ma roczek! Super co nie?? Po za tym zaczeła dziwnie się zachowywać, ale to dopiero po wizycie u weterynarza! Więć zaczeła sie tarzać po całej podłodze i dziwnie miałczeć oraz zaczeła mieć mokrą pupę! Co jej jest??
Proszę cię (jak masz dużego kota) o odpowiedź! Co to może być! Może to jakaś choroba śmiertelna Pliska!!!

Dania

Komentuj(6)


Link :: 11.03.2005 :: 08:27

Dzisiaj piątek, dzisiaj piątek! Jupi! Jutro sobota i wolne!Jak ja kocham sobotę! Ale ja myślę, że szkoła nawet trochę daje! Pomyślcie sobie jak mieliście rekolekcje albo byliście chorzy! No to musieliście tęsknić za swoją klasą, co nie?? A ja mam teraz chrpę i kasze! Mama mówi, że się boji, że zachoruję! Ale co z tego ! Ale dzisiaj miałam wypadek... układałam sobie klocki (ale to tak sobie żebyście nie myśleli, że ja mam 4 lata ) Taką wielką dużą wieżę! Mama wołała mnie na śniadanie ( no, bo do niej przyjechałam) zostawiłam na chwilkę tą wieżyczkę (miała już 5 metrów)!! Ale kiady ja odeszłam zaczeła spadać na telewizor, a telewizor na komodę, kochoda na ,mysz, a mysz się zgniotła zupełnie !

Ja muszę kończyć szkoła czeka! Pozdrówka dla kurczaczka, gabrysi, myszy i tercjuszka oraz dla rozii, a i dla siebie samej !

Papa

Komentuj(129)


Link :: 12.03.2005 :: 18:46
Głosujcie i to juz :D
Mam do was prośbę...
Zagłosujecia na www.olecha.talk.pl w konkursie www.ada.talk.pl?? Jak tak to supe! Bo jestem jej wielbicielką :wink:! A tak w ogule to strasznie zachorowałam! Wszystko mnie boli, to okropne !! A z Jessy (moją kotką) owiele gorzej psoci ostatnio tak że juz nie moge wytrzymać!! A po za tym dziś sobota co nie???

Nara

Komentuj(118)


 

[Księga gości]

2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty

link1
link2
link3

talk.pl