danone - komentarze


Już po kotku
Oglądałam taki super horror! Był taki straszny! Bł to ,,Statek Widmo" oglądałam go na dvd u Moniki ! Ale był wirus w komputerze prawie cały film nie odbierał komputer! I nagle zaczeło padać i pełno piorunów trzaskało! Ojej jakie to było straszne! I jeszcze na dodatek wysiadły korki każdy sie bał pójść włączyć prąd, nawet dorośli!! Później jeszcze właczył sie antywirus który oddawał okropne odgłosy!! Wszystko było takie straszne! Oczywiście miałam swojego kotka, który jeszcze nie miał imienia... może mi podsuniecie pomysł?? Proszę! Więc mój kociaczek ( nawet nie wiem jaką ma płeć) wdrapał się na dach i zaczoł atakować antenę do telewizora! Niewiedziałam co zrobić, bo bałam sie, że kotek się połamie! Ale niestety się poślizgnoł i spałdł z dachu! Szybko pobiegłam i szukałam go, kotek był malutki i słaby więc napewno już zginoł! Miałam łezke w oku
cały czas tylko o nim myślałam! Był taki bialutki, miał czarną łatkę na oku i... i... miałam go tylko jeden dzień!
Już się rozpłakałam! Tak jak nie wiem co...

Spałam sobie po horroże, ale nie tego z komputera tylko po tym z moim kociaczkiem ! Narawdę jest mi przykro!

He he ! Ale to nie wszystko własnie przedchwilom się obudziłam! I zgadnijcie...
Kotek spał na moim brzuszku, ale co się stało, że nie zginoł kiedy spadł z dachu?? Później poszłam po Monikę i Danutę! Później okazało się, że Monika znalazła go na stosie siana! I sam wrucił do mnie, ale wcześniej nie mógł, bo zaplątał się w siano ! Jak super co nie?? Koniecznie wymyślajcie dla niego imiona oki??

Dania



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
04.03.2005 :: 12:37 :: aqn111.neoplus.adsl.tpnet.pl

Moge ci pomuc ale jak nie wiesz jaka plec to chyba nie ale moze byc Łatek?? albo szczesciasz?? moze bedzie ci sie podobac a moze nie sama nie mam pomyslow do wymyslania imion.......:D Odpisz na bloga oki?? oczywiscie jak bedziesz miala czas czekam i jeszcze raz dziekuje ze mi zrobilas te gry na blogu itp. a bedziesz dzisiaj na gg?? Laura:)
04.03.2005 :: 12:36 :: aqn111.neoplus.adsl.tpnet.pl

Moge ci pomuc ale jak nie wiesz jaka plec to chyba nie ale moze byc Łatek?? albo szczesciasz?? moze bedzie ci sie podobac a moze nie sama nie mam pomyslow do wymyslania imion.......:D Odpisz na bloga oki?? oczywiscie jak bedziesz miala czas czekam i jeszcze raz dziekuje ze mi zrobilas te gry na blogu itp. a bedziesz dzisiaj na gg?? Laura:)
02.03.2005 :: 17:20 :: dew66.neoplus.adsl.tpnet.pl

basia

Jak chłopiec to Maksio, a jak dziewczynka to Jessy. Co ty na to?
02.03.2005 :: 15:29 :: sky-te.pai.net.pl

kurczaczek

sweet story

Talk.pl :: Wróć